Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Preferenca

Tag: preferenca

“Do të vaksinohen me Pfizer”, Bino: Po hartohet plani për grupmoshat...

Edhe Shqipëria po përgatit programin për vaksinimin ndaj koronavirusit të fëmijëve 12 deri në 15 vjeç. Pas vendimit të Agjencive Rregullatore Europiane dhe amerikane, Komiteti...

Intervista e Yuri Kim, reagon Ambasada e SHBA: A kemi një...

Pas intervistës së ambasadores së Shteteve të Bashkuara në Tiranë Yuri Kim mbrëmjen e djeshme, ka reaguar sërish ditën e sotme ambasada e SHBA. Duke...
SiteLock