Thursday, January 26, 2023
Home Tags Prefekt

Tag: prefekt

Zjarret në Fier, prefekti Bala: U dogjën 7000 rrënjë ulliri dhe...

Prefekti i Fierit, Baki Bala ka bërë bilancin e zjarreve në zonën e Fierit, ku tregon se zona e Cakranit dhe Çorrush ishin më...

Këshilli i Ministrave cakton prefektin e ri të Tiranës

Pas përfshirjes në listën e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet parlamentare të 25 Prillit Prefekti i Tiranës, Toni Gogu ka dhënë dorëheqjen, për ti...

Emërohet Prefekti i i ri i Elbasanit

Klevis Xhoxhi emërohet Prefekti ri i Qarkut Elbasan. Ai do të zëvendësojë Maksim Malajn. Maksim Malaj ka mbajtur më parë postin e Këshilltarit për...

Durrës/ Prefekti i qarkut mbledh drejtuesit e task-forcës vendore kundër COVID-19

Më 15 korrik 2020, nën drejtimin e Prefektit të Qarkut Durrës Roland Nasto, u zhvillua një takim me drejtuesit e task-forcës vendore kundër COVID-19,...
SiteLock