Wednesday, February 8, 2023
Home Tags Prec zogaj

Tag: prec zogaj

Një President politik euroatlantist nga radhët e PD-së

Nga Preç Zogaj Ngado që ta shohësh, situata dhe sfidat e kohës sugjerojnë një President nga radhët e PD-së dhe opozitës; një grua ose burrë...

Kuvendi që vulosi ndarjen e PD-së

Nga Preç Zogaj Pas kuvendit të së shtunës së kaluar ka mbetur edhe një formalitet i fundit, zgjedhja e kryetarit, për të përmbushur procesin e...

Preç Zogaj: Përse u shkarkua Azem Hajdari nga drejtimi i PD...

Në një rrëfim të rrallë për emisionin Opinion, analisti dhe publicisti Preç Zogaj ka treguar se si u lidh me Partinë Demokratike dhe si...

Një mësim i vogël për kryetarin e PD-së, nga Preç Zogaj

Preç Zogaj ka qenë dje në studion e “Opinion”, ku mes të tjerave ka bërë një koment për Partinë Socialiste dhe atë që ajo...

Preç Zogaj humb njeriun e afërt: Kësaj radhe u munda, të...

Sot është një ditë e trishtë për analistin dhe shkrimtarin e njohur, Preç Zogaj. Ai ka humbur vëllain e tij më të vogël dhe lajmin...

Preç Zogaj dhe bashkëshortja e tij fitojnë betejën me COVID-19: Virusi...

Analisti, poeti dhe shkrimtari i njohur, Preç Zogaj ka bërë të ditur ditën e sotme se ai bashkë me gruan e tij, pas tri...

Lajmet e rreme nuk janë media

-Intervistë e gazetarit Preç Zogaj- -Sikur të hidhnit një vështrim retrospektiv në këto tridhjetë vjet të tranzicionit postkomunist, cilat do të renditnit si arritjet më...

Genc Pollo kujton themelimin e PD 29 vite më parë: Si...

Ish-deputeti i PD-së Genc Pollo ka kujtuar me një mesazh themelimin e Partisë Demokratike 29 vjet më parë. Bëhet fjalë për një foto me...

Preç Zogaj: Zgjedhjet e parakohshme janë të nevojshme, por jo pa...

“Nuk mund të shkojmë në zgjedhje të parakohshme pa në reformë zgjedhore që të mbyllë ca korridore manipulimi e shkeljesh që janë reale”. Është ky...
SiteLock