Saturday, January 28, 2023
Home Tags Pranverew

Tag: pranverew

The Economist: Duhet të besohet te “pranvera” për rimëkëmbjen ekonomike

Rimëkëmbja ekonomike e Amerikës nuk duket më e fortë. Pritet një dimër i vështirë, shkruan The Economist Në verë dhe në vjeshtë, ekonomia e Amerikës...
SiteLock