Sunday, January 29, 2023
Home Tags Prangosje

Tag: prangosje

Prangosen katër hajdutë në Korçë: Vodhën sasi lekësh dhe thasë me...

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë pasi vodhën thasë bimë medicinale dhe një sasi lekësh. Ngjarja ndodhi një ditë më parë në...
SiteLock