Saturday, January 28, 2023
Home Tags Pranga

Tag: pranga

Arrestimet e politikanëve, Mimi Kodheli: E dinim që në fillim se...

Mimi Kodheli, aktualisht deputete e PS-së, ka qenë e vetëdijshme që në nisje të Reformës në Drejtësi, se arrestimet për përfshirje në krim dhe...

Nusja i futet në shtëpi gjatë natës ish-vjehrrës, policia shpall në...

Policia me anë të një njoftimi zyrtar bën me dije se një 30-vjeçare është shapllur në kërkim pasi akuzohet se ka dhunuar ish-vjehrrën e...

Deri në 195 km/h, policia pezullohen 39 patenta, gjobë 2150 shoferëve,...

Mos qarkulloni me shpejtësi që cenojnë sigurinë e jetës në rrugë, mos drejtoni mjetin nën efektin e alkoolit apo në gjendje të dehur, mos...

Arrestime edhe në Durrës/ Bien në pranga katër persona, zbardhen veprat...

Katër persona janë arrestuar në Durrës për vepra të ndryshme penale. Një Italian nga Napoli u kap në port pasi në çantën e shpinës...

Valë arrestime në Tiranë orët e fundit, bien në pranga tetë...

Arrestohen tetë persona nga Policia e Tiranës për vepra të ndryshme penale në 24 orët e fundit. Mes të arrestuarve janë edhe dy të rinj,...

Lezhë/ Goditet një rast i armëmbajtjes pa leje, arrestohet 57 vjeçari

Goditet një tjetër rast i mbajtjes pa leje të armëve të zjarrit dhe municionit luftarak. Finalizohet operacioni policor i koduar “Markatomaj”. Operacioni nga strukturat e...

Kapet një sasi e madhe tritoli në Lezhë, arrestohet poseduesi i...

Një sasi e konsiderueshme lëndë shpërthyese, tritol, është kapur pak më parë në një aksion të zhvilluar nga Policia e Lezhës dhe është bërë...

31-vjeçari i jep kokainë mbesës 14-vjeçare, më pas e ngacmon seksualisht

Një 31-vjeçar me inicialet K.L., është vënë në pranga pasi akuzohet se ka detyruar mbesën e tij të mitur, vetëm 14 vjeçe, që të...

VIDEO/ Mashtronin turistët nëpërmjet lojërave me letra, duke iu marrë shuma...

Mashtronin turistët nëpërmjet lojërave me letra, duke iu marrë shuma të ndryshme parash, bien në prangat e Policisë 3 shtetas. Gjatë kontrollit fizik, njërit prej...

VIDEO: Me pranga në duar, ja momenti kur shoqërohet nga FNSH...

SPAK me anë të një njoftimi bëri me dije se Prokurori i Sarandës Sali Hasa është arrestuar bashkë me disa zyrtarë të tjerë natën...
SiteLock