Thursday, February 9, 2023
Home Tags Pragu

Tag: pragu

Minstrja Denaj: Rreth 1,000 biznese në Vlorë përfitojnë nga rritja e...

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj gjatë një vizite të zhvilluar në qytetin e Vlorës u ndal edhe në disa biznese ‘fast food’,...
SiteLock