Friday, January 27, 2023
Home Tags Prag uellsi

Tag: prag uellsi

Prag Uellsi, kapiteni i ekipit, Amir Abrashi: Kemi cilësi, japim 100%...

Trajneri i Kombëtares shqiptare  Edoardo Reja dhe kapiteni i ekipit Amir Abrashi kanë dalë sot në konferencën zyrtare për media, në prag të ndeshjes...
SiteLock