Saturday, February 4, 2023
Home Tags Pr

Tag: pr

Mediu takim me strukturat e PR në Fier, jep direktivat për...

Kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu, zhvilloi një takim për zgjedhjet lokale me strukturat e PR në Fier. “Nevoja për një bashkim të së djathtës...

Dorëhiqet nënkryetari i PR, i bashkohet Partisë Demokratike

Nënkryetari i Partisë Republikanë ka dhënë dorëheqjen nga angazhimi i tij në këtë parti. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Blendi Sulaj në...

A do të ketë një marrëveshje me Lulzim Bashën për 25...

Kreu i PR-së, Fatmir Mediu ka thënë mbrëmjen e djeshme në emisionin “Log”  se do të ketë një marrëveshje me Lulzim Bashën, pavarësisht negociatave...

Bashkëpunimi i vështirë PD-PR, Mediu: Ku kanë ngecur negociatat me Bashën...

Në takimin e parë dhe as të fundit me Lulzim Bashën, në mbrëmjevonën e të premtes, kryetari i PR-së, Fatmir Mediu siguroi se ai...

Fatmir Mediu tregon lëvizjen e fshehtë të Ramës në zgjedhjet e...

Kreu i PR Fatmir Mediu duke iu referuar ndryshimeve të Kushtetutës dhe Kodit Elektoral, përdorimit të administratës, lidhjeve korruptive dhe të inkriminuara të kryeministrit...

Mediu, presion Bashës: PR do të jetë pjesë e 2 koalicioneve,...

Kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu i ben presion Lulzim Bashes se ka dhe alternativa te tjera koalicioni, duke i permendur Levizjen Socialiste per...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Aleati i Bashës vihet në lëvizje, mbledh...

Kreu i republikanëve, Fatmir Mediu ka mbledhur Këshillin Politik të PR-së, ku foli mbi rëndësinë e zgjedhjeve të 25 prillit për të djathtën. Zgjedhjet e...
SiteLock