Saturday, February 4, 2023
Home Tags Pprishtine

Tag: pprishtine

E dënuar për trafik armësh dhe municionesh/ Fjolla Morina del nga...

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina u arrestua 2 javë më parë në një nga lokalet në Prishtinë. Ajo është dënuar me 6 vite burg...
SiteLock