Sunday, January 29, 2023
Home Tags PPPE

Tag: PPPE

Basha para samitit të PPE: Evropa, ëndrra dhe destinacioni ynë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një videomesazh ku shprehet se BE është ëndrra dhe destinacioni i shqiptarëve. Pak para nisjes së punimeve...
SiteLock