Monday, February 6, 2023
Home Tags Ppa

Tag: ppa

Agron Duka “kërcënon” Ramën: Nuk futemi në zgjedhje nëse …

Kryetari i partisë Agrare Ambientliste, Agron Duka e ka kritikuar kryeministrin Edi Rama për hapjen e listave dhe heqjen e koalicioneve parazgjedhore. Ai e...
SiteLock