Wednesday, February 8, 2023
Home Tags Pozitiv

Tag: pozitiv

Infektohet me COVID-19 Yuri Kim, ambasadorja amerikane bën veprimin e menjëhershëm...

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka dalë pozitive me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vetë ambasadorja përmes një postimi në Twitter. “Miq, doja t’ju njoftoja...

Maqedonia e Veriut/ Sot tetë viktima dhe 314 raste të reja...

Ministria e Shëndetësisë në RMV informon se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.161 testime për coronavirus, prej të cilëve 314 raste kanë...

Infektim me dy variante të Covid-19 në të njëjtën kohë

Shkencëtarë nga jugu i Brazilit kanë konfirmuar infektimin e dy pacientëve që janë prekur nga dy variante të ndryshme të CoVid-19 në të njëjtën kohë. Sipas tyre...

Shtyhet seanca te Apeli, ish-anëtarja e Gjykatës së Lartë del pozitiv...

Ish-anëtarja e Gjykatës së lartë, Evelina Qirjako ka kallëzuar KLGJ në Gjykatën Administrative të Apelit. Qirjako ka paditur KLGJ për shkak të heqjes së statusit...

Kampioni i botës në “Formula 1” del pozitiv me COVID-19

Lewis Hamilton, kampioni i F1 ka rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe është vetëizoluar. Vetëm dy javë pasi u shpall për herë të 7-të kampion...

‘Jam vetëizoluar’/ Infektohet me COVID-19 ministri kosovar

Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit të Kosovës, Blerim Kuçi është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ministri kosovar. Kuqi ka shkruar...

Ronaldo sërish pozitiv në COVID-19/ Humbet përballjen kundër Barcelonës

Cristiano Ronaldo ka dalë pozitiv edhe në testimin e dytë për COVID-19, thonë raportet e fundit. Ylli i Juventusit ka qenë i infektuar me COVID-19...

Infektohet me Covid-19 gazetari i njohur, lajmëron publikisht: Një Zot e...

Endri Xhafo, gazetari i ABC news sapo ka lajmëruar në rrjetet sociale se ka rezultuar pozitiv me covid-19. Gazetari thotë se është përpjekur shumë...

Ylli i filmave aksion del pozitiv me COVID-19

Një ndër aktorët më të famshëm të filmave aksion në botë është infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për aktorin Dwayne Johnson, i cili ka rezultuar...

Isa Mustafa rezulton pozitiv me COVID-19/ Ja cili është apeli i...

Isa Mustafa ka njoftuar se është testuar pozitiv me koronavirus. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka reaguar vetë se është testuar pozitiv për COVID-19. Ai...
SiteLock