Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Pozat

Tag: pozat

Lady Gaga nuk i lë vend imagjinatës, e gjitha nudo në...

Ikona e pop-it, Lady Gaga, është zhveshur e gjitha për realizimin e setit më të ri fotografik. 35-vjeçarja ka pozuar për numrin e fundit të...

Ylli i televizioneve provokon imagjinatën e meshkujve, pozon me bikini që...

Ajo mbante veshur një bluzë me printe në ngjyrë blu, jeshile dhe portokalli, me lidhëse në pjesën e përparme, që i tregonte pothuajse të...
SiteLock