Monday, February 6, 2023
Home Tags Pound

Tag: pound

Si e kanë nisur javën valutat kryesore?! – Paundi dhe Euro...

Dollari amerikan ka shënuar rritje edhe këtë fillim jave pasi në raport me javën që shkoi blihet sot me 106.6 lekë dhe shitet me...
SiteLock