Thursday, February 9, 2023
Home Tags Postobllok

Tag: postobllok

Ngrihen postblloqe në rrugën Kakavijë-Gjirokastër, policia në aksion, çfarë po...

Ditën e sotme Policia e Gjirokastrës ka ngritur postblloqe në aksin nacional Kakavijë-Gjirokastër dhe çdo makinë që kalon po kontrollohet.  Shkak është bërë festa...
SiteLock