Sunday, January 29, 2023
Home Tags Postim

Tag: postim

Greg Rama publikon foton nga fëmijëria: Po kur mbush 31 çfarë...

Djali i madh i kryeministrit Rama, Greg Rama feston sot ditëlindjen. Greg ka publikuar në Instagram një foto nga fëmijëria, ndërsa shkruan: “Sot mu kujtua...

33 vite nga ekzekutimi i poetit Havz Nela, Meta: Simbol i...

Përmes poezisë "O Liri, O Vdekje" të Havzi Nelës, presidenti Ilir Meta ka kujtuar poetin në 33-vjetorin e vdekjes së tij. Përmes një postimi...

Yuri Kim mesazh pas Kuvendit të PD: Të zgjedhim të ardhmen...

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka përcjellë një mesazh në rrjetin social Twitter ku bën thirrje për distancim nga e kaluara. “Shumë diskutim këto ditë rreth...

FOTO/ Ngatërroi ngjarjet e 2 korrikut, Mero Baze ironizon zëdhënësen e...

Gazetari Mero Baze ka ironizuar zëdhënësen e PD, Ina Zhupa pasi ka publikuar një foto nga shpallja e Kushtetutës në Kosovë me shkrim dedikuar...

Vrasjet e fundit në vend, reagon Meta: Tronditëse, dëshmie e revanshit...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me ngjarjet vrasjet që kanë tronditur vendin ditët e fundit. Me një postim në Facebook, Meta i...

Postimi i presidentit serb, Pandeli Majko analizon veprimin e Vuçiç: Provokim...

Ministri i Diasporës, Pandeli Majko ka komentuar publikimin në rrjetet sociale të hartës të Kosovës me flamurin serb nga Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Sipas Majkos,...

Prej ditësh në arrati, Fjolla Morina i befason të gjithë me...

Këngëtarja Fjolla Morina ka reaguar sërish nga arratia, edhe kësaj here për zgjedhjet në Kosovë. Kur vetëm pak orë na ndajnë nga votimet, Morina...

U gjobit për thyerje te rregullave të pandemisë, reagon Ermal Mamaqi:...

Moderatori Ermal Mamaqi ka reaguar për foton e trajnimit të organizuar prej tij që bëri xhiron e rrjetit. Mamaqi organizoi një trajnim duke shkelur...

Deklarata e liderit të PD-së/ Vjen reagimi i Ramës: Një kryeministër...

Kreu i PD, Lulzim Basha u bëri thirrje qytetarëve që të mendojnë për një qeveri që punon për njerëzit dhe u jep atyre ndihmë...

Armina Mevlani publikon foton dhe zbulon kush është fansja e saj...

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, është një nga vajzat më të ndjekura në vend dhe më me stil. Por lind pyetja cila është fansja...
SiteLock