Sunday, February 5, 2023
Home Tags Posti

Tag: posti

Çfarë pasurie ka Edi Rama? Gazetarja nxjerr detajet: Më shumë të...

Gazetarja Aranita Brahaj foli për pasurinë që ka deklaruar çifti Edi dhe Linda Rama. Ajo u shpreh se kryeministri dhe bashkëshortja e tij kanë qenë...

Dha dorëheqjen si drejtues i Portit të Durrësit, qeveria i jep...

Këshilli i ministrave ka emëruar si zëvendësministër për Evropën dhe Punët e Jashtme, Agron Taren, ish-drejtorin e Autoritetit Portual Durrës. Kujtojmë se vetëm pak...
SiteLock