Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Posta shqiptare

Tag: posta shqiptare

Emërohet drejtori i ri i Postës Shqiptare

Ardit Demiri do të jetë drejtori i ri i Përgjithshëm i Postës Shqiptare. Pas disa muajsh nga shkarkimi nga detyra e Ervin Bushatit, vjen...

Grabitet me armë zjarri pika e Postës Shqiptare në Kamëz

Grabitet me armë zjarri pika e Postës Shqiptare në Kamëz.  Në vendin e ngjarjes ndodhet policia ndërsa janë ngritur edhe pika kontrolli. Lajmi në përditësim...

Grabitet Posta Shqiptare, 2 persona të maskuar marrin 200.000 lekë!

Dy persona të maskuar me kapuçët e xhupave që kishin veshur, kanë hyrë në filialin e Postës Shqiptare. Tiranë/Informacion paraprak Më datë 15.12.2021, rreth orës 09:15,...

Pandemia rrit këmbimet me postë – AKEP: janar-mars 6.9 milionë objekte...

Pandemia Covid dhe kufizimet e lëvizjes se mallrave e personave vijojnë të ndikojnë në volumin e shërbimeve postare në vend. AKEP raporton se Gjatë...

Tërhiqte pensionet e qytetarëve dhe i mbante për vete, arrestohet ish-punonjës...

Një 48-vjeçar nga Gjirokastra, ish-punonjës i Postës është arrestuar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim për veprën penale  “Vjedhje duke shpërdoruar detyrën”. Shërbimet...

Marrëveshje dypalëshe mes DPSHTRR dhe Postës Shqiptare – Shërbimi Postar Ekspres...

Posta Shqiptare dhe Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor, kanë njoftuar nënshkrimin e marrëveshjes së bashkëpunimit dypalësh për Shërbimin Postar Ekspres, brenda...
SiteLock