Friday, January 27, 2023
Home Tags Post

Tag: post

Shpëtim Nazarko: Kriminale të vendosësh në poste publike ish-bashkëpunëtorë të Sigurimit

Analisti Shpëtim Nazarko ka fajësuar klasën politike dhe kryetarët e tre partive kryesore në vend, Edi Rama, Sali Berisha dhe Ilir Meta, në lidhje...

Enca Haxhia nuk njeh limite/ Ja postimi i radhës në Instagram

    Enca ka pranuar një dhuratë nga Youtube si artistja shqiptare me më së shumti abonues. Enca është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara nga estrada...

Kryeministri Rama njoftoi largimin e tij nga detyra e ministrit të...

Menjëherë pasi kryeministri Edi Rama njoftoi largimin e tij nga posti i ministrit të Jashtëm, Gent Cakaj ka reaguar përmes një postimi në rrjetet...

U përfol se mund të marrë postin e Sandër Lleshajt, Elisa...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka folur për largimin e Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Spiropali pranoi se dorëheqja ishte e...

Për herë të parë në histori që këtë post e merr...

Për herë të parë në histori postin e zëvendëspresidentit të Asamblesë Parlamentare të Organizatës së Traktatit të Atlantikut të Veriut do ta drejtojë një...

Besart Kadia tregon nëse do të bëhet pjesë e PS, pasi...

Besart Kadia, një nga emrat më të përfolur në ditët e fundit, i cili ka qenë ish-këshilltar i Lulzim Bashës, u emërua si zv.ministër...

Largohet nga posti në Janar 2021? Zbulohet sëmundja nga e cila...

E përditshmja ‘The Sun’ ka paralajmëruar se presidenti rus Vladimir Putin do të largohet nga posti në janar 2020 për shkak se vuan nga...

Hervin Çuli tregon nëse do largohet si drejtor i Teatrit...

Hervin Çuli tha se do të jetë drejtori i Teatrit Kombëtar deri në fund të mandatit të tij në vitin 2022. Kështu aktori dhe...

Befason Kryemadhi, zbulon postin që mund të marrë Ilir Meta pas...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi reagon për lajmin e përhapur në media se presidenti Ilir Meta mund të synojë postin e kryeministrit pas zgjedhjeve...

Yuri Kim uron Besiana Kadarenë për postin e ri

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim, ka reaguar pas detyrës së rëndësishme që ka marrë vajza e Ismail Kadaresë....
SiteLock