Thursday, February 9, 2023
Home Tags Post termeti

Tag: post termeti

REPORTAZHI/ Post-tërmeti rrit kërkesën dhe çmimet e qirave në Durrës

Mijëra banorë që kanë përfituar bonus strehimi nga bashkia e Durrësit po përballen me vështirësi për të gjetur apartamente me qira, të detyruar të...

Policia e Durrësit godet rastet e mashtrimit nga situata post termeti

Policia e Durrësit vijon punën për evidentimin dhe goditjen e rasteve të mashtrimit dhe abuzimit duke përfituar nga situata e krijuar si...
SiteLock