Sunday, December 4, 2022
Home Tags Porto

Tag: porto

FOTOT/ Finalja e Champions: Britanikët nuk zhgënjejnë, sherre masive në Porto

Grupet kundërshtare të tifozëve anglezë kanë ofruar një spektakël të shëmtuar në rrugët e Portos, një ditë para se Chelsea dhe Manchester City të...

Nata “magjike” e Champions League / Bayern përballet me PSG, Porto...

Për tifozët e futbollit erdhi dita e shumëpritur Edhe sot në mbrëmje të tjerë gjigande te futbollit europian do të zbresin në fushë në kuadër...
SiteLock