Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Porti i Durrësit

Tag: porti i Durrësit

Si u fal Porti i Durrësit me negociata sekrete

Ditën që Sali Berisha mbante kuvendin e Partisë Demokratike në stadiumin Air Albania dhe e gjithë vëmendja e opinionit publik ishte e mbërthyer aty,...

Mbi 29 mijë persona/ Dyndje udhëtarësh në Portin e Durrësit për...

Festat e fundvitit kanë sjellë një numër të lartë emigrantësh, të cilët kanë hyrë nga Porti i Durrësit në vendin tonë. Sipas të dhënave...

Emigrantët rikthehen në atdhe për festat e fundvitit, fluks pasagjerësh në...

Festat e fundvitit në qytetit e Durrësit rikthejnë fluksin e pasagjerëve në portin e tij. Akoma dhe më i lartë pritet të jetë fluksi...

Përplasja e tragetit me 173 persona me një anije, Ministria e...

Rreth mesnatës së mbrëmjes së kaluar për shkak të motit të keq në Portin e Durrësit, ka ndodhur një incident mes tragetit ‘Ventouris’ dhe...

Kokaina në kontejnerët e bananeve në Portin e Durrësit, Gjykata e...

TIRANË– Gjykata e Apelit ka lënë në burg, Bajron Gumenin, administrator i firmës ‘Alba Exotic Fruit’, pasi dyshohet se është i përfshirë në trafikun...

Tentoi të kalonte kufirin me dokumente të falsifikuara, arrestohet marokeni në...

Një shtetas maroken ka rënë në prangat e policisë pasi tentoi tentoi të kalonte kufirin në portin e Durrësit në drejtim të Italisë me...

Rama publikon pamje nga maketi i sapo përfunduar për transformimin e...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje nga maketi i sapo përfunduar për transformimin e Portit të Durrësit, në një...

Ndërtimi i Portit turistik të Durrësit jehonë në CNN

Investimit 2 miliard euro të Portit të Durrësit nga Mohamed Alabbar themelues dhe pronar i kompanisë EMAAR, i është bërë jehonë në median prestigjoze CNN. Mohamed Alabbar...

Kreu rus i Mbrojtjes, i shqetësuar nga zbarkimi amerikan në portin...

“Po vëzhgojmë dërgimin e brigadës së 53-të të këmbësorisë të divizionit të 29-të të Gardës Kombëtare të SHBA, e cila mbërriti pardje në...

Tanket e rënda amerikane zbarkojnë në Durrës bashkë me 8 mijë...

Stërvitja më e madhe në vendit tonë, ku kanë zbarkuar në Shqipëri trupat amerikane që do të marrin pjesë në stërvitjen e NATO-s. Anija...
SiteLock