Friday, December 9, 2022
Home Tags Portali

Tag: portali

Portali ‘Mësues për Shqipërinë’/ Ministrja Kushi: Mbi 10 mijë mësues të...

Ministria e Arsimit, Evis Kushi përmes një postimi në rrjetin e saj e social Facebook, ka publikuar të dhënat ndër vite të numrit të...

Portali “Mësues për Shqipërinë” punëson 1955 mësues këtë vit shkollor

Portali “Mësues për Shqipërinë” për vitin shkollor 2019-2020 ka punësuar 1955 mësues deri tani. Që prej krijimit të tij në 2014-tën, ky portal vazhdon të...

Rihapet portali “Infermierë për Shqipërinë”/ Manastirliu: Punësohen 191 infermierë me meritë...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka pritur në një takim 191 infermierë dhe profesionistë të shkencave mjekësore teknike të punësuar gjatë...

Portali ‘Mjekë për Shqipërinë’, Manastirliu: Punësohen 58 mjekë në sistemin shëndetësor...

Gjatë muajit Nëntor, sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë punësuar 58 mjekë të rinj në qendra shëndetësore dhe spitalet publike në vend me portalin “Mjekë...
SiteLock