Thursday, December 8, 2022
Home Tags Portalet

Tag: portalet

Reagon sërish Mentor Kikia. Kësaj here e ka me portalet…

Gazetari dhe analisti Mentor Kikia, ka regauar sërish pak minuta më parë, ndërsa më heret ai kishte publikuar një opinion të tij ne...

Paketa “anti-shpifje”/ Balla: Fillimi i një procesi për të shpëtuar veshin...

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, u shpreh në seancë plenare se me ligjin antishpifje i cili kalon sot, nuk synohet mbyllja...

10 mitet e rreme mbi “Paketën Antishpifje”

Nga Alfred Peza Debati i zhurmshëm mbi ndryshimet në ligjin e mediave, ka qenë këto ditë më shumë një reaksion i nxitur nga paragjykimet e...

“Regjistrimi i portaleve është i domosdoshëm!”, Balla zbulon vendimin që pritet...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, në fjalën e tij për projektligjin “Për mediat audiovizive dhe komunikimet elektronike në Republikën e...

Cila media është skandaloze?

Nga Lutfi Dervishi  Media është skandaloze! Kjo është etiketa që kryeministri e ka të gati sa herë i vjen në mendje media. Kanë njerëzit panik- fajin...

Rama paralajmëron kanalet e informimit: Nëse përhapni panik, do ndërhyj forcërisht...

Kryeministri Edi Rama ka bërë një reagim të ashpër ndaj të gjithë portaleve dhe kanaleve të informimit që në këto ditë të vështira që...
SiteLock