Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Portal

Tag: portal

Rama prezanton Portalin Kombëtar të Punësimit: Punë të denjë dhe të...

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar mëngjesin e sotëm portalin kombëtar të punësimit, ndërsa shprehet se kjo është një risi digjitale të cilën e konsideron...

Shtrirja e mediave hungareze në Ballkan rrit shqetësimet, por i mungon...

Ndërsa Komisioni Europian u përgjigjet pyetjeve në lidhje me blerjet e mediave në Slloveni dhe Maqedoninë e Veriut nga investitorë hungarezë, BIRN zbulon se...

Përballja me COVID/ Mjeku i familjes, çelësi për të hyrë në...

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj këshillon gjithë qytetarët që t’i drejtohen mjekut të familjes në këto kohë të vështira që po kalojmë si pasojë...

Lulzim Basha i bën sugjerimin e papritur Arjan Çanit ‘live’: Hajde...

Dje në emisionin “Opinion” Edi Rama tha  se nuk ka vjedhur me inceneratorët, pasi nuk ka hajdutë dy metra të gjatë: “Ju thoni se...

Si thoni, a të vendosim njëherë për fatin e historisë tonë?

Nga Mentor Kikia  Titujt “Një shqiptar vendos fatin e qeverisë në Mal të Zi”, sot janë derdhur me shumicë nëpër lajme që njoftojnë për rezultatin...
SiteLock