Thursday, December 1, 2022
Home Tags Port romano

Tag: port romano

Vendosën çadra dhe shezlongë pa leje në plazhin e Durrësit, procedohen...

Teksa kontrollet për konstatimin dhe zënien e hapësirave publike vazhdojnë, policia e Durrësit ka proceduar penalisht 2 persona, pasi kishin vendosur çadra pa leje...
SiteLock