Thursday, December 8, 2022
Home Tags Poolitike

Tag: poolitike

Spiropali publikon pamjet dhe jep mesazhin e rëndësishëm: Kush e mendonte,...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka ndarë pak çaste më parë në rrjetet sociale  pamje nga kopshtet e rindërtuara në...

Manastirliu publikon foton e mjekëve dhe jep mesazhin: Sot, politikanët duhet...

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me anë të një fotografie të shpërndarë në rrjetet sociale, jep mesazhin se duhet që të jemi të bashkuar...
SiteLock