Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Poltike

Tag: poltike

Jorida Tabaku hedh akuzat: 276 mln euro borxh i fshehur për...

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka ndarë artikullin e ‘Faktoje’ aty ku denoncohet se 276 milionë euro është borxhi i fshehur për fushatën...

Rama porosi kryebashkiakes dhe Klosit për ngritjen e pikës agro-turistike në...

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Urën Vajgurore, ku ka inspektuar nga afër punimet për fazën e dytë të projektit e rehabilitimit të...

Anëtarësia e PD e eliminoi nga gara për deputet, ja çfarë...

Anëtarësia e PD në Qarkun e Korçës votoi disa ditë më parë për emrat e kandidatëve që ata duan të shohin në garën për...
SiteLock