Thursday, December 1, 2022
Home Tags Pollitike

Tag: pollitike

Rusia sulm të gjerë kibernetik në SHBA, Uashingtoni përgatitet për masa...

Shtetet e Bashkuara po përgatiten të marrin masa kundër Rusisë pasi arritën në përfundimin se Rusia ishte përfshirë në një sulm të madh kibernetik...

Pjerin Ndreu ironizon Lulzim Bashën: Merkel “e paaftë!”, t’i kërkojë Lulit...

Pas valës së dytë të COVID-19, ezaurimi i kapaciteteve spitalore është një problem jo vetëm në Shqipëri, por në shumë vende dhe një ndër...
SiteLock