Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Politkke

Tag: politkke

Ambasadorja Yuri Kim i dërgon ultimatumin e prerë politikës shqiptare: Ruçi...

Me anë të një postimi në Twitter, Kim falenderon kreun e shtetit, Ilir Meta, dhe kryeparlamentarin, Ruci, që bënë të qartë se vendi duhet...
SiteLock