Wednesday, February 1, 2023
Home Tags Politke

Tag: politke

Monika Kryemadhi sulmon opozitën e re: U mashtruan nga Rama me...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka sulmuar deputetët që morën mandatin dhe zgjodhën të hyjnë në Parlament duke thënë se kanë marrë benefite dhe...

Kryebashkiaku Leli zbardh detaje nga takimi me Yuri Kim

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka zhvilluar një takim në Vlorë. Ka qenë kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli ai që ka zbardhur...
SiteLock