Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Politikr

Tag: politikr

Erion Braçe gjen shkakun: Fajin për rritjen e çmimeve e kanë...

Deputeti Erion Braçe thotë se shkak për rritjen e çmimeve, janë ndryshimet klimatike. “Ndryshimi i klimës po bën faturat tona më të shtrenjta! Duke nisur nga...

Kreshnik Spahiu: Pas çdo dorëheqjeje, e kuptoj më mirë shprehjen e...

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka dalë me një reagim në rrjetet sociale pas dorëheqjes së Mark Markut. Spahiu shkruan se pas...

Albini korrigjues dhe kërcnues real

Nga Hazbi Lika - Albini midis poezisë dhe prozës. Aforizmi politik më i gjetur që përkufizon disi mirë ligjërimin opozitar; ‘’opizitarizmi është poezi kurse qeverisja është...

Ish-kryebashkiaku i Shkodrës/ Pushohet çështja ndaj Valdrin Pjetrit, del i pastër...

Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e prokurorisë për pushimin e hetimeve ndaj ish kryebashkiakut të Shkodrës Valdrin Pjetri. I zgjedhur në krye të...

Për trampistët e Tiranës dhe të djathtët që lajnë pjata në...

Nga Ilir Babaramo  Kurrë nuk kemi dëgjuar marrëzi më të mëdha në hapësirën shqiptare se tani kur në Shtetet e Bashkuara po numërohen votat për...
SiteLock