Sunday, November 27, 2022
Home Tags Politiko

Tag: politiko

Si komunistët, shpik një armik që të festosh fitoren mbi të

Nga Lorenc Vangjeli Jorida Tabaku dhe Flamur Noka kanë shumë pak gjëra të përbashkëta mes tyre. Të numëruara me gishtat e një dore, deri dje...
SiteLock