Wednesday, December 7, 2022
Home Tags Politikke

Tag: politikke

Turi në Ballkan/ Presidenti i Këshillit Evropian vjen sot në Tiranë

Presidenti i Këshillit të Evropës Charles Michel, do të vizitojë ditën e sotme Tiranën. Zyrtari i lartë europian do të pritet nga Rama në...

Shkarkimi i Metës/ Shehi: Lëvizje politike, Rama bën presion mbi Gjykatën...

Deputeti i opozitës, Dashamir Shehi, tha se procesi i shkarkimit të presidentit Ilir Meta, është një nismë krejtësisht politike e socialistëve, me të cilën...

Këlliçi komenton një ndarje të mundshme të PD në gjykatë: Tallja...

Ish-kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike Belind Këlliçi e trajtoi dallimin mes kuvendeve të 11 dhe 18 dhjetorit si dy zgjedhje mes “kryetar...

FOTOLAJM/ Ironia e një përcjellje drejt Kuvendit, që i ngjan një...

Ditën e sotme lideri historik i PD, Sali Berisha mbërriti në Kuvend, pavarsisht vendimit të kreut aktual të Partisë Demokratike, Lulzim Basha për ta...

Manjani ngre shqetësimin për të rinjtë në vend: Modeli që ndërpret...

Ylli Manjani me anë të një reagimi në rrjetet sociale shkruan se është devijim i rëndë kur të rinj që shkojnë në universitet për...
SiteLock