Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Politikee

Tag: politikee

Loja e pisët e Sali Berishës dhe Flamur Nokës në Kukës,...

Sali Berisha dhe Flamur Noka janë duke bërë një lojë të pisët në Kukës, me zgjedhjen e paligjshme të kryetarit të ri të PD-së. Gara...

KPK e shkarkoi prokuroren Daniela Sulaj për bilancin negativ në blerjen...

Prokurorja Daniela Sulaj u shkarkua nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK për një bilanc negativ prej 1.9 milion lekësh për blerjen e një...

KQZ miraton rolin e Policisë së Shtetit për ditën e zgjedhjeve,...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar projektvendimin për rregullat e veprimtarisë së Policisë së Shtetit në zgjedhjet e 25 prillit. Me pesë vota pro,...

VIDEO/ “8 vite të humbura në këto 4 vite”, Mero Baze...

Gazetari Mero Baze ka ironizuar kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha i cili gjatë ditës së sotme shënoi gafën e radhës sa i përket...
SiteLock