Sunday, December 4, 2022
Home Tags Politikani

Tag: politikani

Partia Demokratike në zi, humb jetën funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin...

Ditën e sotme ka ndërruar jetë Nazmi Vata, funksionar i Partisë Demokratike. Vata ishte votuar në disa mandate si kryetar i komunës së Macukullit...

Politikani i njohur italian nxjerr pamjet dhe falenderon Ramën: Kjo është...

Politikani i njohur italian, Vittorio Sgarbi, ka reaguar në lidhje me dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali për të luftuar koronavirusin. “Kjo...

Ky është politikani që inicioi idenë për ndarjen e Kosovës!

Nga Aleksander Biberaj Presidenti amerikan George W. Bush shume i qarte dhe konsistent per pavaresine e Kosoves, respektimin e integritetit dhe tërësisë territoriale te...
SiteLock