Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Politika e paqes

Tag: politika e paqes

Zelenski dhe çmimi i paqes

Është e premte, tre ditë para samitit të Ukrainës Lindore në Paris. Presidenti ukrainas paraqitet në një emision televiziv me titullin "Volodymyr Zelenski në...
SiteLock