Friday, December 9, 2022
Home Tags Politika amerikane

Tag: politika amerikane

Vazhdon diskreditimi i Sali Berishës nga politika amerikane

Nga Spartak Ngjela  Sali Berisha tani radhitet në një listë të hapur, personash nongrata në Amerikë, me Raul Kastron, me kryeministra dhe gjeneralë të tjerë...

Shqiptarët kanë besim te politika amerikane për ndihmën e saj antikorrupsion

Nga Spartak Ngjela Kudo u fol për Yuri Kim, ambasadorja e re e Shteteve të Bashkuara e sapoardhur në Tiranë.Kishte lokale nëpër qytetet e Shqipërisë...
SiteLock