Friday, December 9, 2022
Home Tags Politiike

Tag: politiike

Deklarata e bujshme e Yuri Kim për përjashtimin e kriminelëve nga...

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar situatën e krimit në vend.  Ai u shpreh në një lidhje “live” se kryeministri gënjen përditë, por më pas...

Tahiri në fushatë? Gjylameti: Kush del i pastër para drejtësisë është...

Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë pranoi rekursin dhe kalon për gjykim dosjen e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Deputetja e PS Blerina Gjylameti...

U tha se Eva Dumani nuk donte të kthehej, daja rrëfen...

Daja i Eva Dumanit ka rrëfyer disa detaje rrëqethëse nga operacioni i shpëtimit të fëmijëve shqiptarë në kampin e ferrit “Al Hol”, në Siri....

Çfarë do të sjellin partitë e reja në jetën politike?

Nga Mentor Kikia Mesa duket, në fletën e votimit, kësaj radhe do të kemi shumë parti, mes të cilave edhe disa të reja, që janë...

Juristi Romeo Kara flet për Metën: Krimet e tij i ka...

Deputetët socialist kërkuan dje rrudhjen e kompetencave të Presidentit Meta pas skandalit me dhënien e nënshtetësisë shqiptare personave që nuk e meritojnë dhe në...
SiteLock