Friday, December 9, 2022
Home Tags Politiek

Tag: politiek

Gjermania e prerë: Duhet të nisin negociatat për anëtarësimin e Shqipërisë...

Në intervistën për DW, kryetari i Komiteti të BE-së në Bundestagun gjerman, Anton Hofreiter, shpjegon pse duhet të përshpejtohet procesi i zgjerimit. Disa politikanë shqiptarë...

Misteri/ Ilir Meta ka hequr të gjitha pasuritë nga emri i...

Nga Adriatik Doçi Presidenti Ilir Meta, i akuzuar nga aleati i tij Sali Berisha dhe faktorë të tjerë politikë si një nga pushtetarët më abuzues...
SiteLock