Sunday, December 4, 2022
Home Tags Politie

Tag: politie

Dashamir Shehi: Kemi nevojë për emra të rinj, jo për një...

“Berisha do të jetë shefi i të gjithë opozitës, por kjo nuk është receta më e mirë për opozitën”. Kështu është shprehur kreu i...

Tabaku: T’i lëmë hatërmbetjet, përballja me Ramën kërkon bashkim, guxim dhe...

Teksa ka marrë fjalën sot në Kuvendin Kombëtar të PD, deputetja Jorida Tabaku i ka ftuar të gjithë  demokratët që të bëhen bashkë për...

Bushati komenton deklaratën e Ramës për zyrtaren e BE dhe i...

Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati ka folur për përplasjen e djeshne mes Bashës e Ramës. Rama reagoi i nervozuar për pjesëmarrjen e...

Sinjalet e DASH dhe arsyet pse u cmend Ilir Meta

Nga Spartak Ngjela  Historia na ka mësuar, se bandat e krimit të organizuar shtetëror fillojnë të eliminohen, pasi ndër to kapet një pikë qëndrore ku...
SiteLock