Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Polirike

Tag: polirike

Drejtuesit e partisë ‘Nisma Thurje’ ‘përplasen’ pa nisur akoma rrugëtimin e...

Drejtuesi i partisë "Nisma Thurje" Endri Shabani ditën e djeshme zbuloi se Rudina Hajdari do të drejtojë fushatën në Shkodër dhe do të jetë...
SiteLock