Sunday, December 4, 2022
Home Tags Poliic

Tag: poliic

Vlorë/ I riu mbyllet në banesë dhe kërcënon me thikë familjarët

Një ngjarje e rëndë po ndodh në Vlorë. Mësohet se një djalë me një thikë në dorë,  është duke mbajtur peng familjen e tij....
SiteLock