Thursday, December 1, 2022
Home Tags Poligrafi

Tag: poligrafi

Makina e së vërtetës për BKH-në, Lleshaj: Poligrafin do e kalojnë...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi sot se testi i poligrafit nuk do të përdoret vetëm nga SPAK-u dhe Byroja Kombëtare e Hetimit, por...

Certifikimi i 5 ekspertëve të poligrafisë, Ambasadorja e SHBA: Një tjetër...

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim ishte ditën e sotme në ceremoninë e certifikimit të 5 ekspertëve që u...
SiteLock