Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Policiua

Tag: policiua

Një i vdekur tek ish-ekspozita, i plagosur mbetet ish-prokurori i 21...

Policia e Tiranës ka dalë me njoftim zyrtar për ngjarjen e rëndë që tronditi kryeqytetin pak minuta më parë afër Gjykatës së Tiranës, ku...

Durrës/ Ushtronin dhunë ndaj familjarëve, policia arreston tre shtetas

Vijon puna për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të fundit bien në prangat e Policisë 3 shtetas, 1 prej tyre i shpallur...
SiteLock