Tuesday, November 29, 2022
Home Tags Policin malazeze

Tag: policin malazeze

Kosovarët vrasin oficerin e policisë në Mal të Zi dhe largohen,...

Polici kufitar Milutin Lekoviç, 41 vjeç, vdiq nga plagët e marra rreth orës 02:00 në Igalo. Ai iu nënshtrua një operacioni, ku mjekët kaluan...
SiteLock