Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Policike

Tag: policike

Ngjarjet në Capitol Hill do të shfrytëzohen gjatë nga politika Shqiptare!

Nga Stiljan Dedja Dhuna e ushtruar në Capitol Hill nga disa protestues të nxitur dhe pro presidentit Amerikan Tramp, ishte një njollë e keqe për...
SiteLock