Home Tags Policia

Tag: policia

Tiranë/ Sherri mes policëve nisin hetimet për Rigers Iljazi dhe Vladimir...

Rigers Iljazi dhe Vladimir Laska janë dy efektivë policie në Tiranë të cilët janë referuar në prokurori për procedim për shkak se janë përfshirë...

Shpërthimi me tritol në Fushë-Krujë, pronari: Nuk kam konflikte me askënd

Një sasi tritoli shpërtheu mbrëmjen e djeshme në banesën në pronësi të Mehmet Baftjarit në Fushë-Krujë. Mësohet se ky i fundit ka deklaruar në...

Kanabis, marihuanë dhe 10 mijë euro cash, shkatërrohet grupi shqiptar në...

Gjashtë shpërndarës droge me origjinë shqiptare janë arrestuar në Ingolstadt nga autoritetet gjermane. Bëhet me dije se janë sekuestruar mbi 1 kilogramë kokainë, 400 gram...

Gjendet e pajetë 85-vjeçarja në Korçë, Policia: Dyshohet se vdiq nga...

Më datë 26.10.2022, rreth orës 09:10, në lagjen nr. 7, Korçë, në rrugë, është gjetur e pa jetë, shtetasja Dh. L., 85 vjeçe, banuese...

Sandër Lleshaj: Policia sot të ndalon kot, kjo nuk ndodh në...

Ish-ministri Sandër Lleshaj, duke folur në studion e “Log.” në ABC u ndal tek standardet e Policisë së Ahtetit sot. Ai u shpreh se,...

Limiti i shpejtësisë në rrugë të bëhet 120 km/orë – Propozimi:...

Në Kuvend është depozituar një nismë ligjore për amendimin e Kodit Rrugor, që synon të ndryshojë disa rregulla ekzistuese. Nisma mban firmën e deputetëve...

Sherr mes adoleshentëve në Kamëz, arrestohen 16-vjeçarët, në pranga dhe 3...

Vihen në pranga 5 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 2 bënë kapjen dhe...

Policia e Fierit qindra kontrolle për kanabis, gjenden fidanë në një...

Kontrolle masive në territorin e qarkut Fier, për parandalimin e veprimtarisë kriminale të kultivimit të bimëve narkotikëve. Goditet një rast i tentativës për kultivim...

Sherr mes të rinjve në Durrës, plagoset 15-vjeçari

NJOFTIMI I POLICISË: Rreth orës 08:15, në lagjen nr.15 Durrës, shtetasi A. Ç., 15 vjeç, gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me...

Merrnin para për të kaluar njerëz dhe mallra në mënyrë të...

Një javë më parë shkalla e parë e GJKKO, në një seancë që zgjati rreth 5 orë, vendosi që të lërë në burg 15...
SiteLock