Friday, December 9, 2022
Home Tags Policia zviceriane

Tag: policia zviceriane

Krimi i makabër në Zvicër, babai ekzekuton të bijën 12 vjeçe...

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Rapperswil-Jona të Zvicrës, ku babai ka vrarë të bijën 12 vjeçe dhe më pas i ka dhënë fund...
SiteLock